Neden KAYRA ?

Kayra arge ve inovasyon tabanlı bir mühendislik firmasıdır. Sektördeki deneyimlerini bir araya getirerek TÜBİTAK Teknoloji geliştirme bölgesinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Asıl çalışma konuları modüler su depoları ve ısı sistemleridir. Firma politikamız pazarda talep görebilecek nitelikte teknolojik niteliği yüksek ülke ekonomisine katma değerli ürünleri pazara arz etmektir.

 

15 yıl deneyimli uzman yönetim kadrosu, Güçlü inovasyon ve ARGE yeteneği, Alternatifli ürün çeşitleri ile doğru çözüm ortağı, Hızlı termin süresi, rekabetçi fiyat, politikası, Müşteri dostu yaklaşım sayesinde ihtiyaca özel çözümler, Özel tasarım ve imalat yapabilme kabiliyeti, Uzun garanti seçenekleri (7 yıla kadar garanti), Sayesinde sektörde başarılı bir grafik hedeflemektedir.

 

Kayra ürün ve hizmet grupları ;

-Modüler Su Depoları (Prizmatik , Silindirik , Domestik ve Monoblok depolar)

-GRP kompozit modüler su depoları

-PP , PE plastik türevli monoblok su depoları

-API , AWWA , NFPA standartlarına uygun tanklar

-LPG , Yangın söndürme , LNG tankları

-Kimyasal sıvı depolama tankları

-Yer altı ve yer üstü sıvı / yakıt depolama tankları

-Çelik domestik ve endüstriyel kazanlar ve kazan türbülatörleri (Sıcaksu kazanları, Buhar jenaratör ve buhar kazanları)

-Isı transfer ve depolama cihazları ( Boyler , Eşanjör ve Akümülasyon tankları)

-Isı geri kazanımı ve atık yakma sistemleri ( Ekonomizör , Katı atık ve talaş yakma sistemleri)

Kısaca “Kayra” bir çok konuda hem endüstrinin hem inşaat sektörünün hem de mühendislik ihtiyaçlarının doğru çözüm ortağıdır.


BİZDEN
“Biz en’ler arasından doğru olanı seçtik.”

Günümüz teknolojisi ve pazarı hızlı üretim ile hızlı tüketimin arasında sıkışıp kalmıştır. Daha önceki yıllarda firmaların ana felsefesi; kaliteli üretim iken şimdi ucuza hızlı üretim olmuştur. Biz bu ikilemin dışına çıkarak doğru kaliteli ürünün piyasaya arzını gerçekleştirme arzusundayız. Doğru tedarik zincirimiz ile piyasanın taleplerine cevap vermek için büyük çaba harcıyoruz. Kayra müşterilerine hem doğru yatırım ürünleri hem de doğru mühendislik çözümleri sunmaktadır.
Gökhan KARADAYI (Makina Mühendisi)

 

 

ÖZGEÇMİŞ ( Gökhan KARADAYI)

1980 yılında Ürgüp'te doğdu. İlk orta ve Lise öğretimini Ankara Kurtuluş'ta tamamladı. 2002 yılında Kırıkkale Üniversitesi Makina Mühendisliği bölümünden mezun oldu. 2010 yılına kadar Meksis Mekanik Sistemler Ankara fabrikasında proje ve arge müdürlüğü görevini üstlendi.  Ardından 2 yıl kadar Kodsan Kazan fabrikasında arge mühendisliği görevi yaparken Türkiyenin ilk boyler ve ısı değiştirici laboratuvarını kurdu. 2017 yılına kadar Esinoks modüler su depoları fabrikasında teknik müdürlük görevi yaptı. 2017 den itibaren Gebze Tübitak yerleşkesi Teknoloji Geliştirme Bölgesinde Kayra Enerji'yi kurarak hem arge hemde ticari faaliyetlerini yürütmektedir.

Bugünümüz

İş ortaklarımıza "En Doğru" mühendislik çözümleri sunmaktır.

Yarınımız

KAYRA'yı dünya pazarında bilinir marka haline getirmektir.