Neden KAYRA ?

Kayra Ürün Grupları Nelerdir ?

Kayra Modüler Su Depoları ve Isı sistemleri 2017 yılında ticari yaşamına başlayan bir arge ve inovasyon tabanlı mühendislik firmasıdır. Sektördeki 15 yılı aşkın tecrübemizi bir çatı altında toplayarak Kayra’yı kurmaya karar verdik. Ticari yaşamımıza daha önceki iş yaşantımızdaki firmalarında kattığı değerler ve iş kültürü ile daha da titiz ve disiplinli olarak “Müşteri dostu” politikamızla devam ettirme arzusundayız. Ürün ve hammadde tedarikçilerimizi %100 yerli sermayeli firmalardan seçmekteyiz. Ayrıca ar-ge politikamızın temeli ithalatın önünü keserek , %100 yerli ürün üretme çabasıdır. Bu gaye ile Gebze TÜBİTAK Teknoloji Geliştirme Bölgesinde ar-ge ve inovasyon faaliyetlerimizi yürütmekteyiz.

Kayra ürün ve hizmet grupları ;

-Modüler Su Depoları (Prizmatik , Silindirik , Domestik ve Monoblok depolar)

-GRP kompozit modüler su depoları

-PP , PE plastik türevli monoblok su depoları

-API , AWWA , NFPA standartlarına uygun tanklar

-LPG , Yangın söndürme , LNG tankları

-Kimyasal sıvı depolama tankları

-Yer altı ve yer üstü sıvı / yakıt depolama tankları

-Çelik domestik ve endüstriyel kazanlar ve kazan türbülatörleri (Sıcaksu kazanları, Buhar jenaratör ve buhar kazanları)

-Isı transfer ve depolama cihazları ( Boyler , Eşanjör ve Akümülasyon tankları)

-Isı geri kazanımı ve atık yakma sistemleri ( Ekonomizör , Katı atık ve talaş yakma sistemleri)

Kısaca “Kayra” bir çok konuda hem endüstrinin hem inşaat sektörünün hem de mühendislik ihtiyaçlarının doğru çözüm ortağıdır

Modüler Su Depoları sektörü hakkında bilgi verirmisiniz ? Sektördeki Rakipleriniz Kimlerdir ?

Modüler su depoları ilk olarak İngiltere'de 1890 lı yıllarda kullanılmaya başlanmıştır. O yıllarda Balmoral ve Braith Waite sectional water tanks firmaları tarafından piyasaya arz edilmiştir.

1990 lı yılların sonlarında ise Meksis Mekanik Sistemler , modüler su depolarını Türkiye piyasasına sunmuştur. Ardından 2000'li yıllarda Esinoks su tankları , Göksun Makina Modüler su depoları , Angora Mekanik gibi üç firma daha sektöre katılmıştır.

Devamında ise , Mektank , Aksiyon , Nazen Çelik , Küp Çelik , Yılsu , Mektank , Bayker , Prizma depo , Yeşilyurtlar, Torrosis, Sarnıç ,  Üçgen depo , Ekomaxi , Sudes Makina,  Seyhan Hidrofor, İnoksis , Dağsan, Zetaş , Maysan , Alfa kazan , Arhan Mühendislik , Bacasan , Berrak Mekanik , Baysallı ,  Gözütok Metal , Kromsan , Krom Metal , Nts , Netiş , Öz Netiş , Yağız Enerji , Yargı Makina , Zetaş , Özlem Modüler su depoları .... gibi bir çok firma modüler su depoları sektöründe boy göstermektedir. Yaklaşık 30 civarında üretici bulunmakta olup , kalite hizmet açısından ürünlerin değerlendirilmesi oldukça önem arz etmektedir.

Hangi İl ve Ülkelere Hizmet Etmektesiniz ?

Kayra Modüler Su Depoları , Türkiye içinde tüm illere ve yurtdışında Ortadoğu , Irak , İran , Balkanlar , kafkasya , Azerbaycan , Doğu Avrupa , Gürcistan gibi birçok bölgeye ihraç etmektedir.

Ankara  , İstanbul , İzmir, Konya , Kayseri , Adana , Kocaeli , Sakarya , Bursa , Mersin , Tekirdağ , Eskişehir gibi büyük illerdeki modüler su depoları ihtiyaçlarına hızlı etkin şekilde hizmet vermektedir.

Teklif İsteme ve E-Bülten Kayıt Formu